НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Запалення нерву (пульпіт)

Часом виникає біль, терпіти яку немає сил. Не допомагають знеболюючі пігулки, болить вся щелепа, віддає у скроню і навіть прострілює десь у вусі. Після безсонної ночі, а іноді и не однієї, приймаєш рішення йти до стоматолога. Багато хто при цьому готові видалити не тільки запалений нерв, но і зуб цілком.

Для видалення нерву у стоматолога є цілий ряд різноманітних голочок. Використовуючи ці дрібні, незрозумілі інструменти, під знеболенням, лікар видаляє «мучителя».

Но на цьому лікування далеко не закінчено. На стінках кореневого каналу живуть мікроби, що призвели до запалення і загибелі нерву. Там можуть залишитися волоконця видаленого нерву. И, нарешті, кореневому каналу треба надати необхідну форму, щоб належним чином його запломбувати. Для цього лікар-стоматолог повинен ретельно очистити стінки каналу. Ця кропітка, порою довга робота, тому що канали дуже рідка бувають рівними, широкими, без викривлень. Робота в каналах фактично проходить на осліп – ми не можем поглянути всередину, оглянути стінки. Лікар повинен бути впевненим, що нерв видалено повністю, стінки каналу рівні, щільні и гладкі, канал сухий, нема крові, гнию або сукровиці. Дотримання цих вимог гарантує якість лікування та його результат. Тому лікування кореневих каналів не завжди можливо провести за одне відвідування.

Обробка кореневого каналу частіше за все проходить із застосуванням ручних інструментів, но в останній час стоматологи все частіше використовують машинні методи. Завдяки допомозі спеціального пристрою – ендомотора, обробку каналу можливо провести скоріше і якісніше. Правда и ціна за дану маніпуляцію буде вищою.

Коли канал підготовлено, ретельно вимито і висушено, можливо приступати до його пломбуванню. При пломбуванні крім спеціальної пасти використовуються гутаперчеві штифти. Вони дозволяють найбільш ретельно і якісно запечатати канал. Контрольний рентгенографічний знімок покаже результат лікування. Залишається сама малість — постійна пломба!

Лікування зуба мудрості


до

в процесі

після

Прайс на лікування каналів

Послуга Ціна (грн)
Анестезія аплікаційна
30
Анестезія
120
Зняття старої пломби
100
Застосування девіталізуючої пасти (миш’яку)
100
Механічна ручна обробка 1 кореневого каналу
150
Механічна машина обробка 1 кореневого каналу
200
Медикаментозна обробка 1 кореневого каналу
50
Розпломбування 1 кореневого каналу
200
Видалення анкеру або інструмента з кореневого каналу
400
Тимчасове пломбування кореня зуба
130
Пломбування одного кореневого каналу
350
— двох кореневих каналів
400
— трьох кореневих каналів
450
Пломбування складних каналів-одного
400
— двох кореневих каналів
500
— трьох кореневих каналів
600
Внутрішньоканальний штифт (гутаперча)
15
Тимчасова пломба
100
Рентгенівський знімок
100