НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Отвір (карієс)

З наявністю отвору (порожнини) в зубі стикався, пожалуй, кожен. І кожен знає, що допомогти справитись з цією проблемою може лікар-стоматолог. Чому же не варто надовго відкладати свій візит до лікаря?

По-перше, само, на жаль, не заросте.

По-друге, чім порожнина менше, тім проще поставити пломбу лікарю и, тому, дешевше для Вас.

По-трете, навіть якщо нічого не болить, а турбують тільки залишки їжі, треба пам’ятати, що каріозна порожнина – «будинок» для величезної кількості мікроорганізмів, які можуть зруйнувати сусідні зуби і проникнути далі в наш організм.

Коли каріозна порожнина (отвір) достатньо великих розмірів і розташована на жувальної поверхні зуба, то добре видна. Но буває так, що ми навіть не уявляємо про існування отворів в наших зубах. Наші зуби вкриті самою щільною тканиною – емаллю. Завдяки її міцності, на емалі може бути невеличка, ледь помітна порожнина, но тканини зуба, що розташовані під емаллю менш міцні і руйнуються набагато скоріше. Особливо «небезпечними і підступними» є порожнини на бічних поверхнях зубів. Вони зовсім не помітні, а відстань до нерву є найменшою. На консультації або плановому обстеженні лікар ретельно обстежує зуби зо всіх боків, при необхідності робить діагностичні рентген знімки зубів, и бачить навіть дуже маленькі порожнини.

Питання про вибір пломбувального матеріалу турбує багатьох пацієнтів. Яку поставити пломбу? Подешевше, більш дорогу? На наш погляд вибір повинен робити лікар, тому що він краще знається в видах пломбувальних матеріалів та їх призначенні. Крім того він несе відповідальність за результат и якість лікування і тому, вибирає найбільш відповідний матеріал для Вашої пломби. Матеріали, якими користуються наші лікарі, перевірені багаторічним досвідом та мають сертифікати для використання на Україні. Це продукція таких відомих фірм, як 3M ESPE, Dentsply, VITA, Bien Air, NSK.

Прайс на пломбування

Послуга Ціна (грн)
Пломба середній карієс (склоіономір)
850
Пломба глибокий карієс (склоіономір)
930
Пломба середній карієс (нанокомпозіт)
750
Пломба глибокий карієс  (нанокомпозіт)
860
Реставрація передніх зубів (ламінування)
920
Реставрація передніх зубів
1100
Реставрація бокових зубів (повна )
1000
Реставрація бокових зубів (часткова)
900
Лікувальна прокладка (з кальцієм)
150
Лікувальна прокладка зі склоіономіра
250
Зняття старої пломби
100
Анестезія аплікаційна
30
Анестезія
120