НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Біля декількох зубів (гінгівіт, пародонтіт)

Сумно, коли пацієнти довгий час, іноді роками, не звертають уваги на біль та кровоточивість ясен. Намагаються уникнути проблеми, не осмислюючи наслідків. І як результат – розхитування і втрата порою здорових зубів, оголення шийок зубів, захворювання внутрішніх органів і навіть серцево-судинна патологія!

За даними Всемірної Організації Здравоохорони більш 80% населення страждають на захворювання ясен. Їх провокують:

  • Погана гігієна порожнини рота
  • Гормональні перебудови, особливо в підлітковому віці та в період вагітності
  • Захворювання крові
  • Вітамінна недостатність, особливо вітаміну С
  • Ендокринологічні захворювання (цукровий діабет)
  • І, авжеж, стресові стани

На ранніх стадіях захворювання ясен добре лікуються. Достатньо виконувати всі рекомендації стоматолога, приділяти увагу лікуванню супутньої патології (якщо вона є), переглянути свій харчовий раціон. Особливу увагу приділити гігієні порожнини рота. Наліт, що з’являється на поверхні зубів і ясен не змивається слиною чи ополіскувачем. Його не можна очистити м’якою щіткою горизонтальними рухами. Тільки ретельне чищення зубів 2 рази на день не менш 3 хвилин рухами від ясен до ріжучого краю зуба, використання зубної ниті та зубних йоршиків для очистки бічних поверхонь зубів допоможе підтримати необхідний рівень гігієни.

Багато з нас, побачивши кров під час чищення зубів, дуже лякаються, и залишають ретельно чистити зуби. Як наслідок — наліт с часом ущільняється, з’являється зубний камінь, в ньому розмножуються мікроорганізмі, які призводять до появи неприємного запаху з рота, ще більшої кровотечі з ясен та запаленню.

Зубний камінь, що з’явився, зняти в домашніх умовах неможна! Тільки у стоматолога за допомогою спеціальних інструментів та ультразвуку. При цьому лікар не тільки знімає камінь, що розташований над і під ясною, но і полірує поверхню зубів. До гладкої поверхні зуба не так легко прикріпитися зубному наліту і з’явитися зубному каменю.

Якщо хвороба занедбана і крім зубного каменю є ще й патологічні пародонтальні кишені (щілина між коренем зуба і ясною), то необхідно провести таку процедуру як кюретаж. Е різні методики кюретажу, але мета їх одна: видалити наявне патологічної кишені і таким чином позбавитись від інфекції та призупинити розвиток захворювання ясен. При цьому на ясна впливають не тільки механічним шляхом (видалення каменю, кюретаж), но і призначають різні медикаментозні засоби, в тому числі загальної дії. В кожному конкретному випадку розробляється своя конкретна програма лікування. Чім більше виражені біль и кровотеча ясен і більше часу існує захворювання, тим більше уваги і часу треба приділити своєму здоров’ю. Не варто не звертати уваги на хворобу та нехтувати порадами стоматолога. Навіть у період видимого благополуччя бажано проходити курс укріплення ясен. На жаль! Хвороби ясен набагато легше попередити або вилікувати на ранніх стадіях, ніж в занедбаному стані.

В домашніх умовах рекомендується використовувати відвар трав евкаліпту, ромашки, шавлії, подорожника, чабрецю, звіробою, деревію. Трава (можливо всього по пучке) заливається окропом, залишається на 2 години і подалі використовується для полоскання або примочок. Слід утриматися від вибілюючих паст, використовувати пасти, що містять лікувальні трави і прополіс.

Прайс на лікування ясен

Послуга Ціна (грн)
Анестезія аплікаційна
30
Анестезія
120
Зняття старої пломби
100
Застосування девіталізуючої пасти (миш’яку)
100
Механічна ручна обробка 1 кореневого каналу
120
Механічна машина обробка 1 кореневого каналу
180
Медикаментозна обробка 1 кореневого каналу
50
Розпломбування 1 кореневого каналу
150
Видалення анкера або інструмента з кореневого каналу
400
Тимчасове пломбування каналів зуба
100
Пломбування одного кореневого каналу
250
— двох кореневих каналів
300
— трьох кореневих каналів
350
Пломбування складних каналів-одного
300
— двох кореневих каналів
400
— трьох кореневих каналів
500
Внутрішньоканальний штифт (гутаперча)
15
Тимчасова пломба
100
Рентгенівський знімок
100