НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«КОЛИ БОЛИТЬ ЗУБ

отвір (карієс)запалення нерву (пульпіт)запалення навколо кореня зуба (періодонтит)травмапідвищена чутливість

Практично кожна людина лякається стоматолога. Цей жах сидить в глибині підсвідомості і зробити з собою, іноді, ми нічого не можемо. У стоматологічному кріслі, з відкритим ротом, ми почуваємось беззахисними. И кожну секунду очікуємо на біль.

Подолати панічний жах допоможе попередня підготовка до відвідування стоматолога. Один з наступних препаратів – мепротан (0,2 г), триоксазин (0,3 г) або мебікар (0,3 г) застосовують за 30-60 хв до візиту. Ці препарати мають заспокійливі та знеболюючі властивості, та не викликають не бажаного снодійного ефекту.

Крім цих ліків, можливо приймати диазепам (0,005 г), седуксен (0,005 г), елєніум (0,01 г), фенозепам (0,0005 г), тазепам (0,01 г). Заспокійливу діє має настоянка валеріани і корвалол. Зазвичай на наступних відвідуваннях пацієнти вже не відчувають моторошність і напругу, тому необхідності в попередньому прийомі заспокійливих препаратів не має.

Якщо Ви вирішилися до попередньої медикаментозної підготовці, то важливо знати:

  • Не можна вживати алкоголь і седативні препарати протягом 24 годин до і після візиту до стоматолога
  • Не використовувати в період вагітності
  • Не вживати, якщо існують протипоказання до прийому препарату
  • Використання цих препаратів не сумісне з керуванням транспортними засобами і механізмами, а також діяльністю, що пов’язана з розумовим навантаженням та прийняттям рішень
  • Якщо попередня медикаментозна підготовка відбувається у дитині, то її повинен супроводжувати дорослий. Залишок дня бажано, щоб дитина залишалася під наглядом дорослого

За Вашим бажанням усі стоматологічні процедури можуть відбуватися під знеболенням. Більш того! Можливо обезболити сам процес знеболення. Для цього місце уколу попередньо обробляється місцевим анестезуючим засобом. Ясна німіють і укол практично не відчувається.

Часи застосування новокаїну і лідокаїну в стоматології залишилися в минулому. Ми застосовуємо сучасні анестетики на основі артикаїну, що мають сильну та довготривалу дію навіть при мінімальній дозі. Алергійні реакції на них дуже рідкі. Вони швидко видаляються з організму, не завдаючи шкоди здоров’ю. Їх можливо застосовувати у дітей і жінок в період вагітності та годування. Особлива група знеболюючих препаратів, що не має в своєму складі компонентів які звужують судини, може застосовуватися у людей, які схильні до різких коливань кров’яного тиску (гіпертоніків).

Долайте свої жахи, адже стоматологія – це не болісно!