НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Біля 1 зуба (гінгівіт)

Локальний біль або дискомфорт ясен біля 1-2 зубів частіше за все пов’язано із механічною травмою ясеневого сосочка. Ясна в цьому місце можуть бути змінені за кольором, кровоточити. К травмуванню сосочка може привести зубний камінь, нависаючий край пломби, край коронки. Усунення причини травми веде до швидкого покращення стану ясеневого сосочка та припиненню білі.

Що буде, якщо не звертати уваги на запалення сосочка? Довготривала хронічна травма ясеневого сосочка і запалення в цій ділянці призводять до руйнування зв’язки та виникненню так званої ясеневої кишені. До цієї щілини між коренем зуба та ясною, як до справжньої кишені, потрапляють мікроскопічні часточки всього, що було у роті, накопичуються там, ускладнюючи вже існуюче запалення. З існуючою кишенею боротися дуже-дуже важко, тому що сучасна стоматологія не має можливостей приростити зруйновану зв’язку знов до зуба. Це початок грізного захворювання – пародонтіту.

Проблеми в ясні можуть потурбувати при ускладненому прорізуванні зуба мудрості. Ясна над зубом збільшується, запалюється, стає важко ковтати. В даному випадку після зняття запалення питання вирішується індивідуально: або видалення частки ясен, що покриває зуб мудрості, або видалення самого зуба, якщо немає умов, щодо його нормального прорізування.

Прайс на лікування ясен 

Послуга Ціна (грн)
Анестезія аплікаційна
30
Анестезія
120
Видалення зубного каменю ультразвуком
560
Полірування зубів (1 щелепа)
200
Видалення зубного каменю ультразвуком 1 зуб
60
Кюретаж пародонтальних кишень біля 1 зуба
120
Медикаментозна обробка (інстиляція, аплікація)
100
Розтин пародонтального абсцесу
150
Вибіркове пришліфовування (1 зуб)
50
Вибіркове пришліфовування (зубний ряд)
250
Ін’єкції (1 укол)
30
Коагуляція
250
Шинування зубів
1000