НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Запалення навкруги кореня зуба (періодонтит)

Здавалося би, нерв давно видалено, канал запломбовано. Чому знову болить зуб? Тому що запалення поширилося на тканини навкруги кореня зуба.

Необхідно зробити рентгенівський знімок проблемного зуба щоб уточнити діагноз і надати прогноз лікування. Якщо час упущено, зуб сильно зруйновано і запалення тканин біля верхівки значне, то зуб прийдеться видалити. Але якщо є хоч маленький шанс, то треба за зуб поборотися. Звичайно, кожне перелічування, перепломбування кореневого каналу знижує відсоток вдалого результату лікування. Можливі ускладнення. Але за допомогою сучасних методів і матеріалів, можливо спасти навіть «безнадійні» зуби. Лікування таких зубів довгий, кропіткий процес що порою триває декілька місяців в залежності від складності каналів и ступеня тяжкості запалення. Воно вимагає багато терпіння від пацієнта і, звичайно же, коштує грошей. Але результат говорить сам за себе.
до лікування після лікування

Прайс на лікування каналів

Послуга Ціна (грн)
Анестезія аплікаційна
  30
Анестезія
                    120
Зняття старої пломби
   100
Застосування девіталізуючої пасти (миш’яку)
  100
Механічна ручна обробка 1 кореневого каналу
                    150
Механічна машина обробка 1 кореневого каналу
200
Медикаментозна обробка 1 кореневого каналу
50
Розпломбування 1 кореневого каналу
250
Видалення анкера або інструмента з кореневого каналу
400
Тимчасове пломбування кореня зуба
150
Пломбування одного кореневого каналу
450
— двох кореневих каналів
530
— трьох кореневих каналів
600
Внутрішньоканальний штифт (гутаперча)
15
Тимчасова пломба
100
Рентгенівський знімок
100