НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Коли зуб змінив колір

Мало кому вдається зустріти людину, якій подобається колір її зубів. Повністю білих зубів, на жаль, немає. Найчастіше зуби забарвлені в різноманітні відтінки білого з жовтуватим, сірим і навіть коричневим відтінком! Якщо уважно придивитися, то можливо побачити, що у ясенного краю зуб темніше, ніж у ріжучого, а ікло є найтемнішим зубом з тих, що є у роті людини.

У кожній період життя людини на колір зубів впливають різноманітні багаточисленні фактори. У дитинстві, коли емаль зубів ще тільки формується, призвести до змінення кольору зубів може вживання деяких антибіотиків (наприклад, тетрациклінового ряду). Білі та жовті плями і смуги на зубах можуть з’явитися, якщо вміст фтору збільшено вище норми (наприклад, у воді).

З роками зуби стають більш жовтими, або темнішають. Це пов’язано з вживанням різноманітних речовин, що містять барвники: чай, кава, соки, вино, трави, тютюн.

Змінити колір може і окремий зуб, у порівнянні з сусідніми. Так, наприклад, з часом часто змінюють колір зуби, де лікували кореневі канали, або зуби, що були ушкоджені в наслідок травмування. Потемніння зуба може — хоча і не завжди – бути ознакою того, що нерв зуба потребує лікування.

В наш час в магазинах та аптеках є багато засобів для відбілювання зубів. Але перш ніж скористатися жодним з них, краще прийти на прийом до стоматолога і з’ясувати, чи варто взагалі це робити і як саме. Існують протипоказання до цієї процедури. Якщо Вам дороги Ваші зуби, відбілювання краще проводити під контролем лікаря і тим способом, який краще за все підходить саме Вам. Застосування вибілюючих засобів без контролю може пошкодити зубам та призвести до збільшеної чутливості зубів.

Важливо!

  • До процедури вибілювання треба запломбувати всі зуби, що цього потребують.
  • Перед процедурою необхідно провести гігієнічну чистку зубів.
  • Якщо у Вас є металеві коронки, вони можуть потемніти.
  • Якщо у Вас дуже чутливі зуби, від процедури вибілювання краще відмовитися.
  • Після вибілювання зубів, старі реставрації можуть відрізнятися за кольором і виділятися на фоні освітлених зубів. Їх треба буде змінити.

Є 2 основні способи вибілювання зубів:

Офісне вибілювання

Проводиться в кріслі стоматолога. На зуби наноситься гель, що вибілює. Щоб прискорити процес, гель активується світлом певної довжини хвилі. Вибілювання зубів відбувається достатньо швидко, тому що концентрація основної сполуки при застосуванні цього методу достатньо висока.

Домашнє вибілювання

Лікар знімає відбиток, за ним, спеціально під Ваші зубі, виготовляється прозора каппа. В каппу наноситься вибілюючий гель. Займатися вибілюванням зубів можливо вдома в будь-який зручний час, або одягати каппу на ніч. Вибілювання відбувається повільніше завдяки тому, що концентрація основної сполуки нижче.

Основною сполукою в будь-якій системі вибілювання є перекис водню або пероксид карбаміду.

Після процедури вибілювання дуже часто пацієнти скаржаться на збільшену чутливість зубів. Вона може минути самостійно за 1-2 тижні, або частіше за все ми радимо використовувати засоби, що зміцнюють емаль зубів і запечатують дентині канальці. Це можливо зробити як на прийомі у стоматолога, так і вдома за допомогою тієї ж каппи, що використовувалася для вибілювання.

Якщо Ваші зуби раніше були бездоганно білими, а з часом пожовтіли – Ви, скоріше за все, залишитесь задоволені результатами вибілювання зубів. Така жовтизна, що виникла під дією речовин, що викликають забарвлення, як правило, усувається доволі легко. Більш виразне потемніння, що викликано, наприклад, звичкою палити, потребує більшого часу для вибілювання зубів.

Якщо Ваші зуби і в молодому віці мали достатньо темний колір, або на зубах є пігментні плями,- такий випадок, звісно, найбільш складний. Після вибілювання таки зуби безумовно стануть значно світліше, але процес буде йти повільніше, а результат вибілювання буде менш передбачуваним.

Вибілити один зуб, що змінив свій колір після лікування каналів, можливо за допомогою внутрішнього вибілювання. Для цього канал зуба необхідно перепломбувати матеріалом нового покоління, що з часом не змінює колір. Після цього в порожнину зуба вноситься вибілюючий гель під тимчасову пломбу. Коли колір зуба досягне бажаного (від доби до декількох днів), тимчасову пломбу змінюють на постійну.

Прайс на відбілювання зубів

Послуга Ціна (грн)
Вибілювання зубів офісне (1 зуб, 1 відвідування)
350
Вибілювання зубів офісне ( 1 відвідування)
1500
Вибілювання зубів хімічне (домашній, курс)
3000
Індивідуальна каппа
950
Відбитки під каппу
500