НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Коли немає багатьох зубів

Коли нема многих зубів, вибір метода протезування залежить від конкретної ситуації в роті. Це можуть бути мостоподібні протези.

Якщо ж втрачені всі жувальні зуби і немає опір для мостоподібного протезу, то протезування відбувається за допомогою знімних конструкцій.

  • Бюгельний протез – складається з металевого каркасу і пластмасового базису для штучних зубів. На відміну від інших видів знімних протезів займає менше місця в роті. Звикання до нього відбувається набагато скоріше. Самою найціннішою рисою бюгельного протезу є то, що в цієї конструкції жувальний тиск розповсюджується найбільш наближено до природніх умов: і на зуби і на ясна. Але є один недолік – вартість. Чим складніше конструкція, тим вище вартість.
  • Знімний пластинчастий протез – пластмасова основа зі штучними зубами. Класичний протез, перевірений за довгі роки існування. Недолік – займає багато місця в порожнині рота, погано тримається (особливо якщо не має умов для його фіксації), можливі алергійні реакції на пластмасу.
  • Нейлоновий протез – різновид знімного пластинчастого протезу, але виготовляється з матеріалів нового покоління. Більш еластичен. Не викликає алергійних реакцій. Недолік – труднощі з полагодженням.

Сам факт того, що треба носити знімний протез, дуже сильно лякає і в мислях відразу виникає стаканчик с плаваючими в ньому протезами. Хвилювання марні, адже всі конструкції знімних протезів пристосовані для постійного ношення в роті, а не в кишені, стакані і інших не пристосованих для цього місцях. Можливо, психологічно перебороти свої жахи важко.

Але якщо іншого виходу немає, зволікати з протезуванням не варто. Пам’ятайте, від якості пережовування їжі залежить нормальна робота внутрішніх органів, а тому і наше здоров’я.

Прайс на протезування

Послуга Ціна (грн)
Зняття коронки
200
Цементування коронки
150
Відбиток альгінатний
250
Відбиток  з силікону
300
Культева вкладка металева
700
Культева вкладка зі скловолокна
300
Цільнолита металева коронка
1000
Цільнолита металева коронка з напиленням
1100
Пластмасова коронка
700
Металокерамічна коронка
1600
Безметалева коронка
3500
Коронка на імпланті
3500
Знімний протез повний
4500
Знімний протез частковий
4000
Знімний протез нейлон
4800
Бюгельний протез
6700
Косметичний знімний протез (1-2 зуба)
2000
Косметичний знімний протез (1-2 зуба) нейлон
3000
Корекція протеза
200
Приварювання одного зуба
500
Перебазування протеза
700
Починка протеза
850