НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Кулікова Марія Петрівна лікар стоматолог вищої категорії

Закінчила Одеський медичний інститут в 1994 році. З 1994 по 1998 проходила інтернатуру та працювала лікарем-стоматологом в міській госпрозрахунковій поліклініці № 10 в Одесі.

Пройшла цикл тематичного удосконалення в науково-практичному центрі «Стоматологія» при Асоціації Стоматологів України та отримала сертифікати за темами: «Актуальні проблеми захворювань слизової оболонки порожнини рота», «Актуальні проблеми сучасної пародонтології» в 1999 році.

Брала участь в семінарах і конференціях, що підтверджено відповідними сертифікатами в 1999 році — «Esthetic dentistry get way to the next millennium», в 2003 году Международная практическая конференция при Асоціації Стоматологів України у Львові «Сучасні технології діагностики та лікування в практичній стоматології», в 2004 році — «Важливі питання в стоматології.

Пародонтологія», 2008 року — «Безметалеве протезування», в 2011 році — «Імплантація.

Тонкості та секрети протезування на імплантах», « Мистецтво ендодонтичного лікуваня» в 2013 році.

Проходила навчання на базі Міжрегіональної Академії Керування персоналом та отримала диплом «Менеджмент медичного бізнеса» в 2004 році.

Працюю в «Нью-Дент» з 1998 року.

Маю сертифікати лікаря стоматолога-терапевта та лікаря-стоматолога загального. Крім того пройшла спеціалізацію за фахом косметологія, маю дипломи по ін’екційній косметології (мезотерапія, біоревіталізіція)

Не одноразово підтверджувала свій рівень знань при складанні іспиту на вищу кваліфікаційну категорію.

В цей час є головним лікарем, веду загальний прийом.