НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.««Фішка» — вибіркове пришліфовування зубів

Хто з нас хоче працювати за двох?… Вірно! Ось так и наші зуби намагаються «ухилитись» від надмірного навантаження. А навантаження це не жарт, в середньому 35 кг! Тому шукають вони місце, де буде не так важко. Переміщення зубів не помітно нашому оку, але через місяці, або роки ми звертаємо увагу на те, що десь з’явилась щілина між зубами, десь зуб видався вперед чи навіть розвернувсь навколо осі!

Вибіркове пришліфовування дозволяє розподілити навантаження між зубами рівномірно. Лікар знаходить крапки надмірного навантаження на зубах і спеціальними полірами їх шліфує. Після пришліфовування всі зуби поліруються и покриваються спеціальним захисним покриттям.

Чи несе шкоду ця процедура для зубів? Не витончується емаль? Не пошкодяться після цього зуби?

Проводячи цю процедуру лікар вважає всі особливості Вашого прикусу, стан зубів, присутність супутніх факторів и проводить пришліфовування строго в допустимих рамках. Ні емалі, а ні самим зубам нічого не загрожує, тому що при даній шліфовці знімаються буквально мікрони, а захисне покриття захистить поверхню зуба і наповнить емаль корисними и необхідними компонентами, що зміцнюють.

Якщо час від часу не пришліфовувати поверхню зубів, не звільняти наших трудівників від надмірної ваги, то це загрожує не тільки їх переміщенням, но и призведе до запалення ясенного краю і навіть проблемам в скронево-нижньощелепному суглобі!

Найчастіше, після процедури пацієнти кажуть: «О! А мені стало краще стискати зуби!»

Вартість процедури 250 грн.