НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«Дитяча стоматологія

Діти — найважливіші та найвибагливіші пацієнти. Багато з наших маленьких пацієнтів вперше потрапляють до стоматолога. і, як правило, навіть вони вже налякані, хоч ще не уявляють собі чого чекати від цієї зустрічі. Тому дуже важливо не тільки якісно полікувати зубки, но і не налякати дитину. Трапляється так, що перш ніж почати лікування, проходить декілька зустрічей зі стоматологом, під час яких дитина звикає до обстановки, перестає лякатися та починає довіряти доктору.

Багатьох з батьків турбує питання: «Лікувати чи не лікувати молочні зуби? Вони ж все одно випадуть.»

Молочні зуби лікувати потрібно! Зруйновані молочні зуби -це вогнище інфекції. Існування в ротової порожнині хвороботворних та гнилісних бактерій призводить до багатьох проблем зі здоров’ям дитини. Це, на сам перед, зниження імунітету, часті простудні захворювання, розвиток ЛОР захворювань. Страждає і шлунково-кишковий тракт. Крім того, у дитини можуть з’являтися психологічні проблеми під час спілкування з однолітками. Зруйновані чорні зуби і неприємний запах із рота ніяк не сприяють спілкуванню.

Батькам не слід забувати, що краще запломбувати порожнину в молочному зубі поки вона маленька і не болить. Запущені випадки можуть призвести до більш тяжких хворіб молочних зубів. А ще доставити дитині багато неприємних вражень в том числі болісних.

Слід дбати за молочними зубами, своєчасно відвідувати дитячого стоматолога, щоб надалі попередити проблеми, що можуть виникнути при заміні молочних зубів на постійні. Передчасна втрата молочних зубів призводить до не правильного формування прикусу. Здорові або своєчасно вилікувані молочні зубки до певного часу «утримують» місце для більш великих постійних зубів. Якщо раніше часу видалити хоча б один молочний зуб, то в наслідку зміщення зубів постійному зубу буде важко прорізатися на своє місце.

Тому необхідність відвідування стоматолога в дитячому віці очевидна. Своєчасне лікування допоможе уникнути зайвих хворіб та проблем в психології малюка.

Юля Мялук (8 років) подарувала свій малюнок лікарям, які її лікували

Своєчасне лікування допоможе уникнути зайвих захворювань і проблем в психології малюка.