Клініка Нью Дент

Вітаємо Вас на сайті “НЬЮ-ДЕНТ”!

На сторінках нашого сайту ми не будемо влаштовувати “лікбез” про основні стоматологічні захворювання, не збираємося доводити, що ми кращі, дешевші, сучасніші чи креативніші за наших колег із інших клінік. Такі твердження були б не об”єктивні.

Які ми — судити нашим пацієнтам. Ми просто робимо нашу роботу, про яку й спробуємо Вам оповісти.

Наша ціль — завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас.

Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.

Якщо є довіра між лікарем та пацієнтом та взаєморозуміння того, що тільки разом можна досягти мети, то результатом будуть Ваші здорові зуби, Ваша щира посмішка та впевненість у собі.

От тоді візити до стоматолога не стануть вам тягарем, а хвилини, що Ви провели в стоматологічному кріслі, промайнуть непомітно.

Найкраща нагорода для нас — це Ваші слова: “НЬЮ-ДЕНТ — це МОЯ стоматологія, бо тут лікуюсь я і родина моя!”

       


 

Стичішина Марія Петрівна – лікар стоматолог вищої категорії

Закінчила Одеський медичний інститут в 1994 році. З 1994 по 1998 проходила інтернатуру та працювала лікарем-стоматологом в міській госпрозрахунковій поліклініці № 10 в Одесі.

Пройшла цикл тематичного удосконалення в науково-практичному центрі «Стоматологія» при Асоціації Стоматологів України та отримала сертифікати за темами: «Актуальні проблеми захворювань слизової оболонки порожнини рота», «Актуальні проблеми сучасної пародонтології» в 1999 році.

докладніше...Баранов Юрій Петрович – лікар-стоматолог 2 категорії

Закінчив Київський медичний університет в 2004 році. Проходив інтернатуру на базі НМУ
ім. Богомольця з 2004 по 2006 рік. Працював в приватному кабінеті та Київський центральній стоматологічній поліклініці.

Маю сертифікат за темою «Незнімне протезування».

З грудня 2006 року – лікар-стоматолог в «Нью-Дент», загальний прийом.

Захоплююсь водним туризмом.


 

Тепла Зоряна Миколаївна – лікар–стоматолог 1 категорії

Закінчила Львівський медичний університет в 2000 році. Проходила дворічну інтернатуру на кафедрі «Дитячої стоматології та ортодонтії» Львівського медичного університету.

Наряду з практичною діяльністю продовжую удосконалювати свої знання та регулярно приймаю участь в майстер-класах видатних лікарів-ортодонтів миру, конференціях, семінарах з ортодонтії, а саме:

докладніше...


 

Возбранная Ірина Іванівна – лікар-стоматолог спеціаліст

Закінчила Київський медичний університет в 2009 році. Проходила інтернатуру на базі Київського НМУ ім. Богомольця та паралельно стажувалася як асистент стоматолога в «Нью-Дент».

Брала участь в березні 2010 року в міжнародній стоматологічній конференції «Актуальні питання стоматології». Навчалася на курсах і маю сертифікати: «Препарування зубів під металокерамічні, цільнокерамічні коронки та вініри» в травні 2010 року, та «Сучасні технології ендодонтичного лікування» в 2011 році.

В цей час працю лікарем-стоматологом, веду загальний прийом.


лікар-стоматолог-терапевт 1 категорії

Качан Руслана Вікторівна – лікар-стоматолог-терапевт 1 категорії

Закінчила Кримський державний медичний університет у 2001 році.

Працювала в державних та приватних стоматологічних закладах. Більш 5 років живу у Києві. Постійно удосконалюю свої знання та практичні навички на семінарах, курсах вдосконалення лікарів-стоматологів. Веду терапевтичний прийом, який включає в себе консультації, лікування зубів з пломбуванням кореневих каналів всіх видів складності, художню реставрацію зубів, нарощування зубів, лікування та профілактику захворювань ясен.


асистент лікаря, зубний гігієніст

Журба Ксенія Михайлівна – асистент лікаря, зубний гігієніст

Закінчила Обухівське медичне училище.

Пройшла спеціальні курси медичних стоматологічних сестер на базі Національної Медичної Академії післядипломної освіти, про що отримала відповідний диплом асистента лікаря-стоматолога.

Займаюся професійною гігієною порожнини рота, зняттям зубного каменю, поліруванням зубів, профілактикою стоматологічних захворювань. Допомагаю не тільки лікарю, а й Вам та Вашим зубам виглядати чудово!