НАША МЕТА

— завірити Вас, що не треба лякатися стоматолога чи відкладати Ваш візит , доки нестерпний біль чи неможливість жувати чи посміхатись приведе Вас до нас. Повірте, стоматолог — це не страшно! Майстерність лікаря, сучасний стан матеріалів та устаткування дозволяє цілком уникнути болі при будь-якій стоматологічній процедурі.«



Коли не має 1-2 зубів

Навіть якщо від зуба залишився один корінь, його можливо використати для протезування за умови, що він достатньо міцний і кореневий канал добре запломбовано. Такий корінь штифтується (виготовляється спеціальна конструкція, що зміцнює корінь та відновлює зруйновану коронкову частину зуба) и зверху ставиться коронка.

Що робити, коли зуб довелося видалити і на його місце виникла пустота?

Можливо, авжеж, нічого не робити, но приміть до уваги, що зуби можуть пересуватися, здвигатися на місце відсутнього товариша.

Коли поряд з видаленням зубом сусідні зуби живі, можливо поставити імплант.

Для цього в кість вкручують спеціальний «саморіз» — імплант. На нього, за допомогою внутрішнього вінта, приєднується перехідна частина — абатмен і зверху ставиться коронка. Мінус – це вартість і наявність протипоказань до імплантації.

Якщо 1 варіант не підходить, проміжок між зубами невеликий, можливо зробити адгезівний міст. Для цього в сусідніх зубах роблять заглиблення, в них між зубами укріплюється спеціальна балка або стрічка, на якій за допомогою фотополімерного матеріалу відбудовується потрібний зуб. Це можливо зробити за одне відвідування. Сусідні зуби піддаються мінімальному впливу, але за міцністю та довговічністю адгезівний міст все ж таки поступається звичайному мосту.

Якщо ж сусідні зуби вже було ліковано, імплантація дорога, а надійність адгезівного мосту викликає сумніви, залишається останній варіант – класичний мостоподібний протез. Сусідні зуби обточують під опірні коронки, за необхідністю видаляється нерв, і корінь зуба укріплюється штифтовою конструкцією. В результаті маємо міст з коронками на сусідніх опірних зубах і проміжною частиною замість видаленого зуба.

За матеріалом коронки можуть бути металевими, металокерамічними, суцільнокерамічними
(безметалева кераміка).

За допомогою коронок можливо поновити декілька втрачених зубів, але необхідно пам’ятати, що опірні зуби будуть витримувати жувальне навантаження не тільки за себе, но і за відсутніх братів. Тому чим більше зубів відсутнє, тим більше треба буде обточувати зубів, що залишилися, під опірні коронки для мостоподібного протеза.

Прайс на протезування

Послуга Ціна (грн)
Зняття коронки
400
Цементування коронки
300
Відбиток альгінатний
350
Відбиток  з силікону
400
Сканування щелеп
1800
Культева вкладка металева
              900
Культева вкладка зі скловолокна
500
Цільнолита металева коронка
1500
Цільнолита металева коронка з напиленням
1600
Пластмасова коронка
900
Металокерамічна коронка
2200
Безметалева коронка
4500
Коронка на імпланті (без врахування абатмента)
5000
Знімний протез повний
6500
Знімний протез частковий
6000
Знімний протез нейлон
7500
Бюгельний протез
9000
Косметичний знімний протез (1-2 зуба)
3500
Косметичний знімний протез (1-2 зуба) нейлон
4000
Корекція протеза
300
Приварювання одного зуба
600
Перебазування протеза
900
Починка протеза
850